Természet- és környezetvédelmi gyermektáborunk adatai

 

 

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM

KATOLIKUS TÁBORI PÜSPÖKSÉG

 

KÖRNYEZET- ÉS TERMÉSZETVÉDELMI TÁBOR

 

IDŐPONTJA:

Minden év júliusában

 

IDŐTARTAMA:

7 nap

 

HELYE:

Zalavár (2004-2016)

Rezi (2017)

Karmacs

Regiment Diáktanya – ReDTanya 

 

Résztvevők:

A honvédelemben szolgálatot teljesítő szülők gyermekei 11-től 17 éves korig,

valamint a tábor szolgálati személyei.

 

 

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM

KATOLIKUS TÁBORI PÜSPÖKSÉG

KÖRNYEZET- ÉS TERMÉSZETVÉDELMI TÁBOR

 

I. TÁBOR

2004.

Zalavár

 

Táborvezető:

Berta Tibor őrnagy, tábori esperes

 

Szolgálati személyek:

Dr. Hankovszky Béla százados, tábori lelkész, Orbán Melinda, Posgay András százados, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor főtörzsőrmester, Szász Milán tisztjelölt hallgató, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Tanyi Orsolya tisztjelölt hallgató, Tóth István tisztjelölt hallgató, Varga Ildikó.

 

Táborozó gyermekek:

Antal Péter, Bán Gergely, Baracskay Rita, Barna Brigitta, Barna Kitti, Bellovicz Dóra, Bellovicz Lilla Kata, Benedek Dorottya, Berkó Attila, Berkó József, Blaskó Beatrix, Bóres Bence, Buda Renáta, Buda Sándor, Bugyi Gergő, Bugyi Mihály, Fekete Dóra, Fekete Ildikó, Földvári Roland, Gulyás Marcell, Halasi Csilla, Huszár Zsófia, Imre Blanka, Juhász Julianna, Juhász Mihály,  Karádi László, Kass László, Kiss Ádám, Kiss Berta Veronika, Kriskó Dávid, Magassy Zsófia, Mátyás Attila, Mátyás Maja, Mátyus Benedek, Mátyus  Franciska, Molnár Csilla, Nagy Dávid, Nagy Klaudia, Oláh Miklós, Ollósi Gábor, Olteán Marcell, Pécsi Roland, Selmeci Dávid, Séra Norbert, Séra Zoltán, Sereg Edina, Sereg Tamara, Solti Ferenc, Szabó Diána, Szabó Roland, Szász Nóra, Szaszkó Olivér, Szombati Judit, Szőke Péter, Takács Ádám,  Takács Gergő,Ványa Tamás, Veres László Balázs, Zsiga Ádám Zoltán.

 

 

II. TÁBOR

2005.

Zalavár

 

1. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Dombóvári Piroska, Fehér Csongor törzsőrmester, Gál József szakaszvezető, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Kuminka Marianna főtörzsőrmester, Molnár Diána, Posgay András százados, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor főtörzsőrmester, Sebestyén Tibor tisztjelölt hallgató, Somhegyi Szeverin tisztjelölt hallgató, Szász Milán tisztjelölt hallgató, Székely Katalin főtörzsőrmester, Takács Eleonóra, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Tanyi Orsolya tisztjelölt hallgató, Tóth István tisztjelölt hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

András Márton, Antal Péter, Balogh Fruzsina, Barna Kitti, Belencsák Erika, Berneczei Andrea, Berneczei László, Braun András, Bugner Marcell, Czirják Tamás, Gulyás Bence, Gulyás Marcell, Gergely László, Géczi Gábor, Golenya Gábor, Gulyás Marcell, Gulyás Máté, Gulyás Richárd, Hekeli József Endre, Hornung András, Horváth Bálint, Juhász Mihály, Kajdi Győző, Kalmár Sándor, Karácsony Kristóf, Kasza Norbert, Kovalcsik Réka, Könczöl Zsófia, Kocsis Laura, Kiss Berta Veronika, Kulich Krisztina, Kutasi Mónika, Lencsés Milán, Máté Áron, Mertus Kornél, Mészáros Gergő, Molnár Balázs, Nagy Dániel, Nagy Klaudia, Nagy Nándor, Persa Dávid, Sándor Dávid Márk, Schmidt Roland, Selmeci Dávid, Selmeczi Adrienn, Sereg Edina, Sereg Tamara Krisztina, Séra Norbert, ifj. Séra Zoltán, Sila Péter, Solti Ferenc, Som Éva, Som Vivien, Somogyi Boldizsár, Suba Hajnalka, Suba Szandra, Szabó Ádám, Szabó Emese, Szőke Mátyás Dániel, Szőke Péter, Torockóy Bettina, Törő Vivien, Törő Regina, Ványa Tamás, Varga Rita, Varga Zsolt Gergő.

 

2. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Dombóvári Piroska, Fehér Csongor törzsőrmester, Gál József szakaszvezető, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Kuminka Marianna főtörzsőrmester, Molnár Diána, Posgay András százados, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor főtörzsőrmester, Sebestyén Tibor tisztjelölt hallgató, Somhegyi Szeverin tisztjelölt hallgató, Szász Milán tisztjelölt hallgató, Székely Katalin főtörzsőrmester, Takács Eleonóra, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Tanyi Orsolya tisztjelölt hallgató, Tóth István tisztjelölt hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

Baracskay Rita, Berkó Attila, Berkó József, Bán Gergely, Blaskó Beatrix, Buda Renáta, Buda Sándor, Czakó Ádám, Czakó Krisztián, Csók Ádám Gábor, Deli Cristopher Erik, Détári Boglárka, Domján Csaba, Dóka Balázs, Dósa Bernadett, Drapcsik Attila, Ferenczi Krisztina, Gál Viktória, Gáspár Benjámin, Gönczi Gábor, Halasi Csilla, Hegedűs Dániel, Hegedűs Noémi, Horváth Emese, Imre Blanka, Jánosi Dorina, Katalán Balázs, Katalán Gergely, Katalán Péter, Katona Viktória, Khaut Tímea Eszter, Kovács Ádám, Kovács Soma, Kummer Martin, László Bianka, Lendvai Gabriella, ifj. Lőrincz Miklós, Magassy Bence, Magassy Zsófia, Milis Attila András, Nagy Patrik Attila, Nemesházi Marcell, Oszlács Vivien Dóra, Pálos Dominik, Szaszkó Olivér, Szász Nóra, Szilágyi Ádám István, Torma Péter, Tóth Attila, Tóth Dániel, Tóth Ivett Tóth Orsolya, Szilvia, Tóth Rita Kitti, Vecsei Viktória, Beáta, Vilisics Kálmán, Visnyei Ádám, Völgyi Bianka, Völgyi Dominika.

 

 

III. TÁBOR

2006.

Zalavár

 

1. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Drippey Gellért tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Eff Máté Pál tisztjelölt hallgató, Farkas Zsoltné honvédségi közalkalmazott, Fejér Ádám főhadnagy, Fodor Kálmán tisztjelölt hallgató, Fröschl Mónika szakaszvezető, Fülöp Beáta főiskolai hallgató, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Hörömpöli Alíz főiskolai hallgató, Juhászné Szeles Zsuzsanna zászlós, Kiss Zoltán főiskolai hallgató, Kuminka Marianna főtörzsőrmester, Lencsésné Ignáth Katalin honvédségi közalkalmazott, Molnár Diána, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Pálinkás Barnabás, Püspöki Tivadar nyá. zászlós, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor főtörzsőrmester, Sebők Fanni, Somhegyi Szeverin tisztjelölt hallgató, Szabó Éva főiskolai hallgató, Szász Milán tisztjelölt hallgató, Takács Eleonóra, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Varga László főtörzsőrmester, Vén Attila szakaszvezető.

 

Táborozó gyermekek:

Almási Rezső Máté, Antal Réka, Baráth Gergely Zoltán, Baráth Zsolt Tibor, Balczer Martin, Blaskó Beatrix, Barna Kitti, Bartos Máté, Bellovics Márk, Bellovics Pál Milán, Czakó Ádám, Czakó Krisztián, Darabos Szabolcs, Darabos Tomaj, Darabos Zsófia, Dávid Tamás Kristóf, Ecsedi Richárd, Farkas Péter, Gecse Tamás Dániel, Gergely László, Golenya Gábor, Golenya Cintia, Gulyás Richárd, Horváth Bálint, Hun Márk, Juhász Julianna, Juhász Mihály, Kalmár Károly Richárd, Kajári Anikó, Kapocsi Zsolt, Kender Ákos, Kiss Bence, Kiss Flóra, Kocsis Laura, Kollár Krisztián, Konyeczki Tímea, Könczöl Zsófia, Kutasi Mónika, Kranyik Ádám, Lencsés Milán, Magassy Bence, Magyar Melinda, Márkus Richárd Csaba, Mátó Dávid, Mezei Nikolett, Mészáros Gergő, Nagy Dániel, Nagy Nándor, Novák Sándor, Ollósi Gábor, Pintér Gergely, Schmidt Roland, Simon Norbert, Selmeczi Adrienn, Solti Ferenc, Som Éva, Som Vivien, Stéger Krisztina, Szabó Ádám, Szabó Bernadett Alina, Szatmári Richárd, Szőllős Dániel, Preininger Kata Rebeka, Rompos Richárd, Sárkány Péter, Terjéki Bálint, Torockóy Bettina, Torockóy Rafael, Tornai Gergely Ádám, Visnyei Ádám, Visnyei Tímea, Zombori Dániel.

 

2. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Drippey Gellért tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Eff Máté Pál tisztjelölt hallgató, Farkas Zsoltné honvédségi közalkalmazott, Fejér Ádám főhadnagy, Fodor Kálmán tisztjelölt hallgató, Fröschl Mónika szakaszvezető, Fülöp Beáta főiskolai hallgató, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Hörömpöli Alíz főiskolai hallgató, Juhászné Szeles Zsuzsanna zászlós, Kiss Zoltán főiskolai hallgató, Kuminka Marianna főtörzsőrmester, Lencsésné Ignáth Katalin honvédségi közalkalmazott, Molnár Diána, Palásti Krisztián főtörzsőrmester , Pálinkás Barnabás, Püspöki Tivadar nyá. zászlós, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor főtörzsőrmester, Sebők Fanni, Somhegyi Szeverin tisztjelölt hallgató, Szabó Éva főiskolai hallgató, Szász Milán tisztjelölt hallgató, Takács Eleonóra, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Varga László főtörzsőrmester, Vén Attila szakaszvezető.

 

Táborozó gyermekek:

Albert Péter, Anda Krisztina, Árkossy Zsófia, Balogh András, Balogh Katalin, Barócsi Alexandra, Batha János, Batha Tibor, Braun Barbara, Bugner Marcell, Csók Ádám, Csonka Attila, Csonka Gábor, Dósa Bernadett, Drapcsik Attila, Farkas Dorina, Farkas Zsolt, Ferenczy Ádám, Ferenczy Kitti, Gulyás Marcell, Halász Gréta, Hegedűs Dániel, Hegedűs Márton, Hegedűs Noémi, Ivány Balázs, Jánosi Dorina, Juhász László, Karajz Péter, Karácsony Kristóf, Katona Zoltán, Khaut Tímea, Kiss Berta Veronika, Knapcsek Attila, Kocsis Amanda, Kummer Martin, Lőrincz Miklós, Márton Bence, Márton Boglárka, Mészáros Ágnes, Milis Attila András, Molnár Ferenc, Molnár Levente, Nagy András, Nagy-Baán Bence, Nagy Klaudia, Nagy Patrik, Nemesházi Marcell, Németh Erzsébet, Oszlács Vivien, Sereg Edina, Sovák Nándor, Szaszkó Olivér, Papp Krisztián, Pataki András, Pintér Ádám, Reményi Béla, Reményi Roland, Roznyik Dorottya, Rózsás Péter, Sági Martina Csenge, Szabó Eliza Mónika, Szaszkó Olivér, Szentesi Ákos, Széplaki Tamás, Szöllősi Roland, Szűcs Csaba, Tajti Dorottya, Tajti Miklós, Torma Péter, Tóth Attila, Tóth Dániel, Tóth Dávid, Törő Regina, Törő Vivien, Varga Zsolt Gergő, Varga Ádám, Ványa Tamás.

 

 

IV. TÁBOR

2007.

Zalavár

 

1. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, mb. általános helynök, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Balogh József főtörzsőrmester, Bán Nikolett tisztjelölt hallgató, Csavajda Ramóna tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Eff Máté Pál tisztjelölt hallgató, Fejér Ádám főhadnagy, Fröschl Mónika őrmester, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Kali Gyöngyi, Kazi János tisztjelölt hallgató, Kiss Gabriella tisztjelölt hallgató, Kiss Kitti tisztjelölt hallgató, Kovács László szakaszvezető, Kürtössy Judit tisztjelölt hallgató, Lencsésné Ignáth Katalin honvédségi közalkalmazott, Lovász Balázs tisztjelölt hallgató, Nagy Géza szakaszvezető, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Papp Ferencné, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor, Sebők Fanni főiskolai hallgató, Szűcs Gergő tisztjelölt hallgató, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Tóth Katalin tisztjelölt hallgató, Varga Ádám, Varga László főtörzsőrmester, Vida Márta főiskolai hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

Almási Rezső Máté, Antal Réka, Árkossy Zsófia, Blaskó Beatrix, Bartos Máté, Buda Renáta, Bugner Marcell, Czakó Ádám, Csók Ádám, Darabos Szabolcs, Dósa Bernadett, Ecsedi Richárd, Ferenczy Ádám, Ferenczy Kitti, Gáspár Benjámin, Gáspár Barnabás, Gecse Tamás Dániel, Gergely László, Gulyás Richárd, Hegedűs Dániel, Horváth Bálint, Horváth Réka, Jánosi Dorina, Juhász Gergely, Juhász László, Karajz Péter, Karácsony Kristóf, Kender Ákos, Kiss Bence, Kiss Flóra, Kocsis Laura, Kovács Ádám, Könczöl Zsófia, Knapcsek Attila, Kutasi Mónika, Mátó Dávid, Mészáros Ágnes, Molnár Ferenc, Molnár Levente, Nagy Dániel, Nagy Klaudia, Nagy Nándor, Nagy Patrik Attila, Novák Sándor, Oszlács Vivien, Pintér Ádám, Pintér Gergely, Plopp Dániel, Preininger Kata Rebeka, Roznyik Dorottya, Rózsás Péter, Sági Martina Csenge, Schmidt Roland, Selmeczi Adrienn, Sovák Zsomber, Solti Ferenc, Som Éva, Som Vivien, Somogyi Boldizsár, Szatmári Richárd, Széplaki Tamás, Szilágyi Ádám, Szöllös Dániel, Szőke Ákos Márton, Szőke Mátyás Dániel, Tajti Dorottya, Tajti Miklós, Torockóy Bettina, Torockóy Rafael, Varga Rita, Varga Zsolt Gergő, Visnyei Tímea, Zombori Dániel.

 

2. turnus

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, mb. általános helynök, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Balogh József főtörzsőrmester, Bán Nikolett tisztjelölt hallgató, Csavajda Ramóna tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Eff Máté Pál tisztjelölt hallgató, Fejér Ádám főhadnagy, Fröschl Mónika őrmester, Dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Kali Gyöngyi, Kazi János tisztjelölt hallgató, Kiss Gabriella tisztjelölt hallgató, Kiss Kitti tisztjelölt hallgató, Kovács László szakaszvezető, Kürtössy Judit tisztjelölt hallgató, Lencsésné Ignáth Katalin honvédségi közalkalmazott, Lovász Balázs tisztjelölt hallgató, Nagy Géza szakaszvezető, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Papp Ferencné, Rácz István teológus hallgató, Répás Gábor, Sebők Fanni főiskolai hallgató, Szűcs Gergő tisztjelölt hallgató, Takács Tamás őrnagy, tábori lelkész, Tóth Katalin tisztjelölt hallgató, Varga Ádám, Varga László főtörzsőrmester, Vida Márta főiskolai hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

Ács Botond, Ács Noémi, Badari Ariana, Badari Krisztián Márk, Bali Piroska, Benkő Lili, Benkő Tamás, Bognár Anna, Bordás Csaba, Bottyán Réka, Bottyán Emese, Bottyán Zsolt, Bugner Eszter, Bugner Julia, Burda Brigitta, Burkus Viktória, Czakó Ádám, Czakó Krisztián, Hajdú Zsolt, Horváth Nelli, Hegedűs Márton, Horkay László, Illár Attila, Iványi Tímea, Kapás Dorina, Kapás Gábor, Káldi Alex, Kiss Dániel, Kovács Bence Bálint, Kovács Csenge, Kovács Márton, Kriston Gabriella Brigitta, Molnár Viktória, Nagy Evelin, Negyedi Bálint, Németh Viktor, Nyul Bernadett, Őrley Gergely, Őrley Gréta Kata, Papp Ferenc, Parrag Petra, Pásztler Kitti, Prenoszil Fanni Ildikó, Rácz Krisztián, Reményi Regina, Répás Ádám, Sárkány Péter, Somogyi Barnabás, Somogyi Boglárka, Stadler Virág, Szilágyi Dénes, Szőke László Marcell, Szűcs Annamária, Takács Gergely, Tesch Ferenc Lehel, Tóth György, Tóth Rita, Tremmel Márk, Vajda Bence, Varga Anita, Varga Máté Márk, Vereczky János, Vörös Virág, Zergi Klaudia, Zsalakovics Máté, Zsélyi Bence, Zsélyi Máté.

 

 

V. TÁBOR

2008.

Zalavár

 

1-2. TURNUS

Táborvezető:

Berta Tibor alezredes, mb. általános helynök, kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Balogh József főtörzsőrmester, Bálint Mihály tisztjelölt hallgató, Bán Nikolett tisztjelölt hallgató, Czirfusz Gábor tisztjelölt hallgató, Császár Tamás tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Éva Zsolt tisztjelölt hallgató, Fejér Ádám főhadnagy, Fröschl Mónika őrmester, dr. Hankovszky Béla őrnagy, tábori lelkész, Jáki Richárd tisztjelölt hallgató, Jurácsik Gábor tisztjelölt hallgató, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Kazi János tisztjelölt hallgató, Kovács Dávid tisztjelölt hallgató, Kovács László szakaszvezető, Lovász Balázs tisztjelölt hallgató, Lovász Bence tisztjelölt hallgató, Molnár László tisztjelölt hallgató, Ónódi Kristóf tisztjelölt hallgató, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Sebők Fanni főiskolai hallgató, Somhegyi Szeverin tisztjelölt hallgató, Varga László zászlós, Vén Beáta.

 

Táborozó gyermekek:

Albert Péter, Almási Rezső Máté, Anda Krisztina, Antal Réka, Ács Botond, Ács Noémi, Árkossy Zsófia, Badari Ariana, Badari Krisztián Márk, Balczer Martin, Balogh Katalin, Barna Kitti, Batha János, Bellovics Márk, Bartos Máté, Batha Tibor, Barócsi Alexandra, Baráth Zsolt Tibor, Balogh András, Bali Piroska Anna, Baráth Gergely Zoltán, Bellovics Pál Milán, Benkő Lili, Benkő Tamás, Blaskó Beatrix, Bognár Anna, Bordás Csaba, Bottyán Emese, Bottyán Réka, Bottyán Zsolt, Braun Barbara, Bugner Eszter, Bugner Júlia, Bugner Marcell, Buda Sándor, Buda Renáta, Burda Brigitta, Burkus Viktória, Czakó Krisztián, Csonka Gábor, Darabos Zsófia, Czakó Ádám, Csonka Attila, Darabos Tomaj, Dósa Bernadett, Csók Ádám, Darabos Szabolcs, Dávid Tamás Kristóf, Drapcsik Attila, Farkas Péter, Ferenczy Kitti, Ecsedi Richárd, Farkas Zsolt, Gáspár Barnabás, Farkas Dorina, Ferenczy Ádám, Gáspár Benjámin, Gecse Tamás Dániel, Golenya Cintia, Gulyás Richárd, Gergely Ádám, Gergely László, Golenya Gábor, Gróf Dávid, Gulyás Marcell, Hajdu Zsolt, Hegedűs Dániel, Hegedűs Márton, Halász Gréta, Hegedűs Noémi, Horkay László, Horváth Bálint, Horváth Nelli, Horváth Réka, Ivány Balázs, Juhász Gergely, Juhász Mihály, Kalmár Károly Richárd, Kapocsi Zsolt, Illár Attila, Jánosi Dorina, Juhász László, Káldi Alex, Kapás Gábor, Karajz Péter, Hun Márk, Iványi Tímea, Juhász Julianna, Kajári Anikó, Kapás Dorina, Kaposi Zsolt, Karácsony Kristóf, Kiss Bence, Kender Ákos, Kiss Berta Veronika, Khaut Tímea, Kiss Dániel, Kiss Dávid, Kiss Flóra, Knapcsek Attila, Kocsis Amanda, Kocsis Laura, Kollár Krisztián, Konyeczki Timea, Kovács Ádám, Kovács Bence Bálint, Kovács Csenge, Kovács Márton, Könczöl Zsófia, Kranyik Ádám, Kriston Gabriella Brigitta, Kummer Martin, Kutasi Mónika, Lencsés Milán, Lőrincz Miklós, Magassy Bence Magyar Melinda, Márkus Richárd Csaba, Márton Bence, Márton Boglárka, Mátó Dávid, Mészáros Ágnes, Mészáros Gergő, Mezei Nikolett, Milis Attila András, Molnár Ferenc, Molnár Levente, Molnár Viktória, Nagy András, Nagy Dániel, Nagy Evelin, Nagy Klaudia, Nagy Nándor, Nagy Patrik, Nagy Sándor, Nagy-Baán Bence, Negyedi Bálint, Nemesházi Marcell, Németh Erzsébet, Németh Viktor, Novák Sándor, Nyul Bernadett, Ollósi Gábor, Oszlács Vivien Dóra, Örley Gergely, Örley Gréta Kata, Papp Ferenc, Papp Krisztián, Parrag Petra, Pásztler Kitti, Pataki András, Pintér Ádám, Pintér Gergely, Plopp Dániel, Preininger Kata Rebeka, Prenolisz Fanni Ildikó, Rácz Krisztián, Reményi Béla, Reményi Regina, Reményi Roland, Répás Ádám, Rompos Richárd, Roznyik Dorottya, Rózsás Péter, Sági Martina Csenge, Sándor Dávid, Sárkány Péter, Schmidt Roland, Selmeczi Adrienn, Sereg Edina, Simon Norbert, Solti Ferenc, Som Éva, Som Vivien, Somogyi Barnabás, Somogyi Boglárka, Somogyi Boldizsár, Sovák Nándor, Sovák Zsombor, Stadler Virág, Stéger Krisztina, Szabó Ádám, Szabó Bernadett Alina, Szabó Elza Mónika, Szaszkó Olivér, Szatmári Richárd, Szentesi Ákos, Széplaki Tamás, Szilágyi Ádám, Szilágyi Dénes, Szilágyi Zsófia, Szőke Ákos Márton, Szőke László Marcell, Szőke Mátyás Dániel, Szöllős Dániel, Szöllősi Roland, Szücs Annamária, Szűcs Csaba, Tajti Dorottya, Tajti Miklós, Takács Gergely, Terjéki Bálint, Tesch Ferenc Lehel, Torma Péter, Tornai Gergely Ádám, Torockóy Bettina, Torockóy Rafael, Tóth Attila, Tóth Dániel, Tóth Dávid, Tóth György, Tóth Patrícia, Törő Vivien, Törő Regina, Tóth Rita, Tremmel Márk, Vajda Bence, Ványa Tamás, Varga Ádám, Varga Anita, Varga Máté Márk, Varga Rita, Varga Zsolt Gergő, Vereczkey János, Visnyei Ádám, Vizsnyei Tímea, Vörös Virág, Zergi Klaudia, Zombori Dániel, Zsalakovics Máté, Zsélyi Bence, Zsélyi Máté.

 

 

VI. TÁBOR

2009.

Zalavár

 

1. turnus

Táborvezető:

Takács Tamás alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bán Nikolett tisztjelölt hallgató, Bencsik Gábor tisztjelölt hallgató, Bodnár István tisztjelölt hallgató, Bódog Zsuzsanna tisztjelölt hallgató, Csontos János tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Éva Zsolt tisztjelölt hallgató, Fábián Anikó tisztjelölt hallgató, Fejér Ádám főhadnagy, Feke Zsófia tisztjelölt hallgató, Gerecs Roland tisztjelölt hallgató, Jáki Richárd tisztjelölt hallgató, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Kálinger Roland százados, tábori lelkész, Kiss Kitti tisztjelölt hallgató, Kovács László szakaszvezető, Lovász Balázs tisztjelölt hallgató, Lovász Bence tisztjelölt hallgató, Madár Zsolt zászlós, Ónodi Kristóf tisztjelölt hallgató, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Paluska Balázs tisztjelölt hallgató, Pongor János tisztjelölt hallgató, Rácz István főhadnagy, tábori lelkész, Szilágyi Mónika tisztjelölt hallgató, Tóth Katalin tisztjelölt hallgató, Varga László zászlós, Virányi János tisztjelölt hallgató, Vörös Balázs tisztjelölt hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

Bugner Marcell, Czakó Ádám, Dávid Tamás, Gáspár Barnabás, Gáspár Benjámin, Gecse Tamás, Gulyás Richárd, Horváth Bálint, Horváth Dániel Attila, Horváth Martin, Kapás Gábor, Karácsony Kristóf, Kovács Bence, Kovács Gábor Dániel, Kovács Márton, Márton Bence, Molnár Ferenc, Molnár Levente, Nagy András Márton, Nagy Nándor, Nagy Patrik, Németh Viktor, Plopp Dániel, Sárkány Péter, Sovák Zsombor, Szakácsi Ákos, Szakácsi István, Széplaki Tamás, Szilágyi Ádám István, Tesch Benedek, Tesch Ferenc, Varga Marcell, Visnyei Ádám, Zsalakovics Máté, Anda Krisztina, Antal Réka, Balogh Katalin, Bugner Eszter, Bugner Júlia, Burda Brigitta, Burkus Viktória, Dósa Bernadett, Halász Gréta, Horváth Réka, Iványi Tímea, Kapás Dorina, Khaut Tímea Eszter, Kutasi Mónika, Márton Boglárka, Pásztler Kitti, Reményi Regina, Sági Martina Csenge, Selmeczi Adrienn, Som Éva, Som Vivien, Szilágyi Zsófia Eszter, Szücs Annamária, Tajti Dorottya, Varga Anita, Varga Flóra, Visnyei Tímea, Vörös Virág.

 

2. turnus

Táborvezető:

Takács Tamás alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bán Nikolett tisztjelölt hallgató, Bencsik Gábor tisztjelölt hallgató, Bodnár István tisztjelölt hallgató, Bódog Zsuzsanna tisztjelölt hallgató, Csontos János tisztjelölt hallgató, Dombóvári Piroska, Éva Zsolt tisztjelölt hallgató, Fábián Anikó tisztjelölt hallgató, Fejér Ádám főhadnagy, Feke Zsófia tisztjelölt hallgató, Gerecs Roland tisztjelölt hallgató, Jáki Richárd tisztjelölt hallgató, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Kálinger Roland százados, tábori lelkész, Kiss Kitti tisztjelölt hallgató, Kovács László szakaszvezető, Lovász Balázs tisztjelölt hallgató, Lovász Bence tisztjelölt hallgató, Madár Zsolt zászlós, Ónodi Kristóf tisztjelölt hallgató, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Paluska Balázs tisztjelölt hallgató, Pongor János tisztjelölt hallgató, Rácz István főhadnagy, tábori lelkész, Szilágyi Mónika tisztjelölt hallgató, Tóth Katalin tisztjelölt hallgató, Varga László zászlós, Virányi János tisztjelölt hallgató, Vörös Balázs tisztjelölt hallgató.

 

Táborozó gyermekek:

Ács Botond, Arnóczki Máté, Balassa Dávid, Baranyai Dominik Csongor, Bokor Richárd, Gróf Dávid, Fonnyadt Levente, Fórián Bence, Gróf Dávid, Hegedűs Balázs, Hegedűs Márton, Izsó Krisztián Dávid, Kara Roland, Kármán Kevin, Kiss Dániel, Kocsis László Károly, Madár Balázs, Majeczki Martin, Márfi Ákos Gábor, Nagy Csongor, Nemes-Károly István, Papp Dávid Máté, Schulz Máté, Seller Károly, Szabó Máté, Szarvas Gyula, Vajda Bence, Varga Balázs, Benedek Brigitta, Czompó Dorina, Cserős Tamara, Glázer Csenge Adrienn, Hasznos Orsolya, Kaszti Gizella, Kaszti Johanna, Schlakker Evelin Emese, Szabó Orsolya, Takács Tamara, Tóth Anikó Réka, Turán Gabriella Réka, Varga Erika.

 

 

VII. TÁBOR

2010.

Zalavár

 

Táborvezető:

Takács Tamás alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Dr. Alácsi Ervin százados, tábori lelkész, Bódog Zsuzsanna honvédtisztjelölt, Csontos János honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Fábián Anikó honvédtisztjelölt, Fejér Ádám főhadnagy, Feke Zsófia honvédtisztjelölt, Fekete Rita honvédtisztjelölt, Garai Renáta honvédtisztjelölt, Gerecs Roland honvédtisztjelölt, Györe-Szűcs Miklós honvédtisztjelölt, Horváth Csaba honvédtisztjelölt, Jáki Richárd honvédtisztjelölt, Kocsóh János honvédtisztjelölt, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Kapás Agáta honvédtisztjelölt, Kovács László szakaszveztő, Kövesi Dávid honvédtisztjelölt, Markovics Milán Mór főhadnagy, tábori lelkész, Palásti Henrietta honvédtisztjelölt, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Paluska Balázs honvédtisztjelölt, Pongor János honvédtisztjelölt, Rácz István főhadnagy, tábori lelkész, Reznek Ádám teológus hallgató, Varga László zászlós, Virányi János honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Baranyai Dominik Csongor, Béres Bálint, Cserepes Tamás, Dankó Bálint, Farkas Máté, Gecse Norbert, Hegedűs Balázs, Homoki Richárd, Jakus Dániel, Kerék Balázs, Kirják Henrik, Mitág Zsolt, Nagy Zsolt Bence, Nevelős Dániel, Rezi Bence, Rompos Márton, Szabó László, Forgó Barbara, Fülöp Viktória, Nagy Rebeka, Páli Borbála, Poczik Nikolett, Polgár Kincső, Szabó Boglárka, Szabó Enikő, Szabó Orsolya, Szabó Veronika, Tóth Anikó Réka, Vadnai Erika.Herczeg Zsolt, Horváth Martin, Kara Roland, Kapás Gábor, Majeczki Martin, Nagy András Márton, Nagy Dániel, Nemes-Károly István, Németh Viktor, Rózsás Péter, Seller Károly, Szakácsi Ákos, Szakácsi István, Széplaki Tamás, Varga Marcell, Zsalakovics Máté, Anda Krisztina, Antal Réka, Benedek Brigitta, Bugner Eszter, Bugner Júlia, Burkus Viktória, Dósa Bernadett, Glázer Csenge Adrienni, Iványi Tímea,  Kaszti Gizella, Kaszti Johanna, Könczöl Zsófia, Mészáros Ágnes, Pásztler Kitti, Reményi Regina, Som Éva, Som Vivien, Szücs Annamária, Tajti Dorottya, Turán Gabriella Réka, Varga Anita, Varga Flóra, Vörös Virág.

 

 

VIII. TÁBOR

2011.

Zalavár

 

Táborvezető:

Takács Tamás alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bihari Zsuzsa honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Fejér Ádám százados, Gerecs Roland honvédtisztjelölt, Györe-Szűcs Miklós honvédtisztjelölt, Horváth Kornél hadnagy, tábori lelkész, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Kapás Agáta honvédtisztjelölt, Kálinger Roland százados, tábori lelkész, Kótai Róbert főhadnagy, tábori lelkész, Kovács László szakaszvezető, Lázár Bence honvédtisztjelölt, Markovics Milán Mór főhadnagy, tábori lelkész, Matisz Barbara honvédtisztjelölt, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Paluska Balázs honvédtisztjelölt, Péter Ákos honvédtisztjelölt, Reznek Ádám teológus hallgató, Szabó Melinda honvédtisztjelölt, Varga László zászlós.

 

Táborozó gyermekek:

Arnóczki Máté, Balassa Dávid, Csiha Koppány, Dávid Tamás, Farkas Máté, Gecse Norbert, Gecse Tamás, Gulyás Richárd, Homoki Richárd, Horváth Martin, Kara Roland, Kiss Richárd, Kocsis László Károly, Mitág Zsolt, Nagy András Márton, Nagy Csongor, Nagy Dániel, Nevelős Dániel, Rezi Bence, Seller Károly, Szakácsi Ákos, Szakácsi István, Varga Balázs, Zahorján Richárd, Antal Réka, Benedek Brigitta, Bugner Eszter, Bugner Júlia, Cserős Tamara, Csiha Gyopár, Fülöp Viktória, Glázer Csenge Adrienn, Hársfalvi Fruzsina Cintia, Knapcsek Enikő, Kummer Mirtill Gréta, Makó Luca Fruzsina, Mitág Noémi, Mészáros Ágnes, Nagy Rebeka, Pásztler Kitti, Polgár Kincső, Sebestyén Flóra, Szalai Adrienn, Tóth Rea Rebeka, Turán Gabriella Réka, Vadnai Erika,Varga Erika, Vránics Irén.

 

 

IX. TÁBOR

2012.

Zalavár

 

Táborvezető:

Kálinger Roland százados, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Cseszneg Erika főtörzsőrmester, Dombóvári Piroska, Fejér Ádám százados, Horváth Kornél hadnagy, tábori lelkész, Jáki Richárd hadnagy, Kampfmüller Sándor teológus hallgató, Korom-Mezei Éva főtörzsőrmester, Kótai Róbert főhadnagy, tábori lelkész, Kovács László szakaszvezető, Kutasi Mónika honvédtisztjelölt, Pallai Ádám honvédtisztjelölt, Pap István szakaszvezető, Rosta György honvédtisztjelölt, Somogyi Zoltán honvédtisztjelölt, Suplicz Erik honvédtisztjelölt, Takács János Kadosa honvédtisztjelölt, Varga Roland honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Arnóczki Márton, Balázs Bence, Baranyai Dominik Csongor, Béres Bálint, Csiha Koppány, Dombi Viktor Alex, Fábián Gergő Ábel, Farkas Máté, Gecse Ákos, Gecse Norbert, Grosics András, Herczeg Zsolt, Horváth Martin, Illés Levente Dénes, Kara Roland, Kiss Ákos Bence, Kiss Richárd, Kovács Dániel Gergő, Makai Bence, Misnyovszki Martin, Nagy András Márton, Nagy Csongor, Nevelős Dániel, Rajz Martin, Sipos Máté, Szabó Bence, Szakállas Szilárd, Takács Dániel, Takács Máté, Tóth Zoltán Boldizsár, Varga Győző, Baczkó Katinka, Benedek Brigitta, Csiha Gyopár, Czompó Cintia, Egyed Veronika, Glázer Csenge Adrienn, Huszár Boglárka, Klement Emese, Klement Enikő, Lusták Maja, Makó Luca Fruzsina, Nagy Virginia Piroska, Oláh Enikő, Polgár Kincső, Posztl Krisztina, Sebestyén Flóra, Szabó Boglárka, Szabó Enikő, Szabó Natália, Szabó Orsolya, Szabó Rózsa, Szabó Veronika, Tóth Rea Rebeka, Turán Gabriella Réka, Vadnai Erika, Vránics Irén, Wachtel Eszter Julianna.

 

 

X. TÁBOR

2013.

Zalavár

 

Táborvezető:

Kálinger Roland százados, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bodnár István hadnagy, Dombóvári Piroska, Eff Máté Pál hadnagy, Fejér Ádám százados, Gróf Eszter, Hegedűs Ferenc honvédtisztjelölt, Juhász Pál főtörzsőrmester, Kovács Gábor Rómeó honvédtisztjelölt, Kovács László szakaszvezető, Kutasi Mónika honvédtisztjelölt, Leitner Ivett Kitti honvédtisztjelölt, Nyíri Klaudia honvédtisztjelölt, Palásti Krisztián főtörzsőrmester, Pásztor Boglárka honvédtisztjelölt, Rácz István főhadnagy, tábori lelkész, Rosta György honvédtisztjelölt, Störk Bálint honvédtisztjelölt, Suplicz Erik honvédtisztjelölt, Szabó Attila honvédtisztjelölt, Szabó Imre honvédtisztjelölt, Vincze László főhadnagy, Zsigri Katalin őrnagy.

Táborozó gyermekek:

Andalics Gergő, Balázs Bence, Bodó Benedek, Csajbók Máté, Csiha Koppány, Fodor Gábor Krisztián, Gecse Ákos, Gecse Norbert, Grosics András, Illés Levente Dénes, Jámbor Csaba, Kiss Richárd, Kiss Ákos Bence, Kocsis László Károly, Kovács Dániel Gergő, Kürti Bálint, Kvanka Csongor, Makai Bence, Misnyovszki Martin, Molnár Ákos, Nagy Csongor, Nevelős Dániel, Pap Ferenc Zsolt, Pető Bálint, Pető Levente, Rajz Martin, Szabó Bence, Szakállas Botond Attila, Szakállas Szilárd Attila, Szécsényi Roland, Takács Máté Boldizsár, Tóth Zoltán Boldizsár, Vincze István, Egyed Veronika, Glázer Csenge Adrienn, Huszár Boglárka, Keresztúri Viktória, Klement Enikő, Klement Emese, Klement Gréta Antónia, Kürti Zsófia, Lusták Maja Andrea, Makó Luca,  Nagy Gwendolyn, Péli Luca, Péli Noémi, Polgár Kincső, Sebestyén Flóra, Szakállas Anna Tamara, Szabó Enikő, Szabó Orsolya, Szabó Rózsa, Szűcs Enkő, Tóth Rea Rebeka, Vadnai Erika, Varga Zsófia, Vránics Irén, Wachtel Eszter.

 

 

XI. TÁBOR

2014.

Zalavár

 

Táborvezető:

Markovics Milán Mór főhadnagy, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Benkő Alíz honvédtisztjelölt, Böhm Lilla honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Fejér Ádám százados, Horváth Kornél hadnagy, tábori lelkész, Kovács László szakaszvezető, Rácz István főhadnagy, tábori lelkész, Somogyi Zoltán honvédtisztjelölt, Suplicz Erik honvédtisztjelölt, Szabó Attila honvédtisztjelölt, Szabó Imre honvédtisztjelölt, Szecsődi Tamás honvédtisztjelölt, Tolnai Balázs törzsőrmester, Vén Attila honvédségi közalkalmazott, Virágh Edina honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Andalics Gergő, Balázs Bence, Balogh Ádám, Baranyai Dominik Csongor, Bárány Péter András, Csiha Koppány, Füzes Ádám, Dombi Viktór Alex, Gecse Ákos, Grosics András, Hordós Ernő Péter, Horváth Bence Zsolt, Kiss Ákos Bence, Kármán Kevin, Kocsis László Károly, Kürti Bálint, Lévai Péter, Misnyovszki Martin, Nevelős Dániel, Pap Ferenc Zsolt, Patonai Dominik Csaba, Peizer Kristóf, Pető Bálint, Pető Levente, Rajz Martin, Takács Máté Boldizsár, Topor Bence, Tóth Zoltán, Balázs Kitti, Bognár Dóra, Dombi Mercédesz Alexa, Egyed Veronika, Harnócz Anna, Huszár Boglárka, Illés Kinga, Keresztúri Viktória, Klement Enikő, Klement Emese, Klement Gréta Antónia, Kürti Zsófia, Lőrincz Laura, Lusták Maja Andrea, Makó Luca, Nagy Gwendolyn, Nagy Rebeka, Péli Luca, Péli Noémi, Polgár Kincső, Sebestyén Flóra, Stéger Flóra, Szabó Natália, Szabó Orsolya, Szabó Rózsa, Szűcs Enkő, Tóth Rea Rebeka.

 

 

XII. TÁBOR

2015.

Zalavár

 

Táborvezető:

Markovics Milán Mór főhadnagy, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Dr. Alácsi Ervin százados, tábori lelkész, Birtalan Balázs honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Farkas Anett honvédtisztjelölt, Frech Boldizsár, Györe-Szűcs Miklós hadnagy, Horváth Kornél hadnagy, tábori lelkész, Lovász Balázs hadnagy, Lovász Bence főhadnagy, Magyar Károly főtörzsőrmester, Soós Mihály honvédtisztjelölt, Szabó Imre honvédtisztjelölt, Szatmári Zoltán honvédtisztjelölt,Szecsődi Tamás honvédtisztjelölt, Rada Barbara honvédségi közalkalmazott, Szmolnik Laura honvédtisztjelölt, Vén Attila, Vörös Balázs Vilmos hadnagy.

 

Táborozó gyermekek:

Andalics Gergő, Balogh Ádám, Balázs Bence, Baranyai Dominik, Csongor Domik, Baukó Attila, Beck Dániel, Bukovinszki Gergő, Csizik Dávid, Dombi Viktór Alex, Egyed Mátyás, Gecse Ákos, Hordós Ernő Péter, Horváth Bence Zsolt, Jelen Bálint Balázs, Kiss Ákos Bence, Krizsán Attila, Kürti Bálint, Lévai Péter, Misnyovszki Martin, Mitsch Bálint Márk, Molnár Dániel, Mórocz Máté, Nevelős Dániel, Pető Bálint, Szabó Bence, Szalay Ábris, Szilvás Filip, Szilvás Roderik, Szitás Benjámin, Toldi Áron, Topor Bence, Tóth Zoltán , Balázs Kitti, Boczák Vivien, Bognár Dóra, Csizik Zita, Egyed Veronika, Fodor Fanni, Fodor Virág, Harnócz Anna, Huszár Boglárka, Illés Kinga, Keresztúri Viktória, Kiss Luca, Klement Emese, Klement Enikő, Klement Gréta Antónia, Kürti Zsófia, Lány Anna, Lány Dóra, Lőrincz Laura, Makó Luca, Nagy Rebeka, Péli Luca, Polgár Kincső, Szabó Orsolya, Szabó Rózsa, Szilágyi Emese Lilla, Szűcs Enikő, Tóth Anna, Tóth Rea Rebeka.

 

 

XIII. TÁBOR

2016.

Zalavár

 

Táborvezető:

Markovics Milán Mór főhadnagy, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Dr. Alácsi Ervin százados, tábori lelkész tábori lelkész, Dombóvári Piroska, Gerecs Roland hadnagy, Györe-Szűcs Miklós hadnagy, Horváth Dávid hadnagy, Kapás Agáta hadnagy, Kazi János főhadnagy, Maláta Gergő honvédtisztjelölt, Nagy Endre főhadnagy, tábori lelkész, Paluska Balázs hadnagy, Pánya Nándor honvédtisztjelölt, Szabó Imre honvédtisztjelölt, Szecsődi Tamás honvédtisztjelölt, Veréb Nándor honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Andalics Gergő, Balogh Ádám, Baukó Attila, Dombi Viktór Alex, Farkas Zsolt József, Fejér Márton, Hajnadl Bendegúz, Hanzel Bálint, Hordós Ernő Péter,Horváth Bence Zsolt, Horváth Csongor, Illés Alpár Bertalan,  István Dániel Miklós, Jelen Bálint Balázs, Kiss Ákos Bence, Kiss Gergő, Krichenbaum Márk, Krizsán Attila, Lenti Barnabás, Mitsch Bálint Márk,  Murphy Ádám, Sági Benjámin, Sándor Zalán, Szabó Bence, Szabó Dominik, Szalay Ábris, Szitás Benjámin, Tarcza Bálint Endre, Topor Bence, Balázs Kitti, Bognár Dóra, Csajági Fanni, Csizik Zita,  Dombi Mercédesz Alexa, Fodor Fanni, Hajnal Frida, Jakab Zsófia, Keresztúri Viktória, Kiss Luca, Klement Emese, Klement Gréta Antónia, Komanovics Kata, Korcsák Veronika, Lány Anna, Lány Dóra, Leel-Őssy Luca, Lusták Maja Andrea, Seilinger Fanni, Patonai Angéla, Szabó Rózsa, Szilágyi Emese Lilla, Szűcs Enkő, Tóth Anna.

 

 

XIV. TÁBOR

2017.

Rezi

 

Táborvezető:

Rácz István százados. tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

dr. Alácsi Ervin százados, tábori lelkész,Bordás Dávid honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Csertán Tamás honvédtisztjelölt, Gerecs Roland hadnagy, Györe-Szűcs Miklós hadnagy, Hadházi László honvédtisztjelölt, Hajdu Zsolt honvédtisztjelölt, Kurucz Kristóf honvédtisztjelölt, Markhot Gergely honvédtisztjelölt, Markovics Milán Mór százados, tábori lelkész, Nagy Endre főhadnagy, tábori lelkész, Nagy-György Krisztián honvédtisztjelölt, Szabó Imre hadnagy, Szecsődi Tamás hadnagy.

 

Táborozó gyermekek:

Andalics Gergő, Árva Szabolcs Ákos, Balázs Milán, Baukó Attila, Bán András Koppány, Fejér Márton, Fejér Mihály, Hajnadl Bendegúz, Hordós Ernő Péter, Horváth Bence Zsolt, Horváth Flórián, Horváth Csongor, Illés Alpár Bertalan, Jelen Bálint Balázs, Kiss Gergő, Krichenbaum Márk, Krizsán Attila, Mitsch Bálint Márk, Toldin Áron, Tóth Botond, Tóth Nándor János, Topor Bence, Balázs Kitti, Bognár Dóra, Dombi Mercédesz Alexa, Fodor Fanni, Gecse Szandra, Hajnal Frida, Keresztúri Viktória, Klement Emese, Klement Gréta Antónia, Lány Anna, Lány Dóra, Lusták Maja Andrea, Orsós Noémi, Somogyvári Fanni, Szabó Rózsa, Szilágyi Emese Lilla, Szita Panna Sára, Tóth Anna.

 

 

XV. TÁBOR

2018.

Karmacs

 

Táborvezető:

Dr. Alácsi Ervin János őrnagy, tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bordás Dávid honvédtisztjelölt, Dombóvári Piroska, Filó Lajos főtörzsőrmester, Györe-Szűcs Miklós hadnagy, Hadházi László honvédtisztjelölt, Horváth Kornél hadnagy, tábori lelkész, Hajdu Zsolt honvédtisztjelölt, Krutilla András honvédtisztjelölt, Nagy Endre főhadnagy, tábori lelkész, Nagy Péter honvédtisztjelölt, Rácz István százados, tábori lelkész, Rovó Róbert szakaszvezető, Szabó Imre hadnagy, Szecsődi Tamás hadnagy, Tóth Nóra honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Ádám Erik, Árva Szabolcs Ákos, Balázs Milán, Boda Gergely Zoltán, Fejér Márton, Fejér Mihály, Friedháber Kristóf, Gecse Ákos, Haid Ádám, Haid Péter, Henis Balázs, Horváth Flórián, Illés Alpár Bertalan, Kovács Ábel, Kolozsi Ferenc, Krichenbaum Márk, Krizsán Attila, Mitsch Bálint Márk, Molnár Máté Dániel, Nagy Martin, Pasztovszki Richárd, Sáfár Bence, Szabó Balázs Hunor, Vass Levente, Bakos Evelin, Bakos Jázmin, Balázs Kitti, Bíró Zsófia, Csajági Fanni, Dávid Kamilla, Dávid Noémi, Fodor Luca Zsófia, Garas Szimonetta, György Johanna, Hajnal Frida, Keresztúri Viktória, Klement Emese, Klement Gréta Antónia, Lány Anna, Lány Dóra, Novák Rebeka, Patonai Angéla, Pasztovszki Anna, Somogyvári Fanni, Szabó Luca Virág, Szabó Rózsa, Szabó Kiara Gabriella, Szilágyi Emese Lilla, Tóth Anna, Vass Viola.

 

 

XVI. TÁBOR

2019.

Karmacs

 

Táborvezető:

Dr. Alácsi Ervin János őrnagy, vezető kiemelt tábori lelkész

 

Szolgálati személyek:

Bálint Mihály Gábor hadnagy, tábori lelkész, Deák László főtörzsőrmester, Dombóvári Piroska, Filó Lajos főtörzsőrmester, Györe-Szűcs Miklós hadnagy, Horváth Enikő honvédtisztjelölt, Kovács Marcell honvédtisztjelölt, Krum Péter őrmester, Markovics Milán Mór százados, tábori lelkész, Mari Rebeka honvédtisztjelölt, Mazzag Tamás honvédtisztjelölt, Méhes Tamás honvédtisztjelölt, Nagy Endre főhadnagy, tábori lelkész, Nagy Vilmos honvédtisztjelölt, Tóth Nóra honvédtisztjelölt, Rácz István százados, tábori lelkész, Rovó Róbert szakaszvezető, Szabó Bence honvédtisztjelölt.

 

Táborozó gyermekek:

Ádám Erik, Árva Szabolcs Ákos, Balázs Milán, Bircsák Krisztián, Boczkó János, Boda Gergely Zoltán, Dániel Márton, Fejér Mihály Levente, Riedháber Kristóf, Gyűlvészi Máté, Hatala-Kovács Levente, Hoffman Bálint,  Horváth Flórián, Illés Alpár, Illés Máté, Karl Mihály János, Mayer Péter, Mayer Tibor, Mészáros Bátony, Mészáros Zalán, Nagy Gergő, Papp Ákos, Sáfár Bence, Szabó Richárd Barnabás, Tatár Mátyás Bence, Vass Levente, Agyag-Foray Csenge, Babicska Eszter, Bakos Evelin, Bakos Jázmin, Bíró Zsófia, Csajági Fanni, Dávid Kamilla Tímea, Dávid Noémi Laura, Demjén Laura, Enyedi Lilla Eszter, Fekete Jázmin, Fodor Luca, György Johanna, Hajnal Frida, Hecsei Zsófia Boglárka, Hoffman Dorottya, Keviczki Zsófia, Klement Emese, Koós Emma Patrícia, Papp Enikő, Patonai Angéla, Posza Dorina, Somogyvári Fanni, Smiglag Zsófia, Suba Kamilla, Szabó Luca Virág, Szabó Nikolett, Szalay Zsófia, Szávai Viktóia, Szilágyi Emese Lilla, Szőke Nikolett, Tóth Anna, Vass Viola.

 

 

KÖRNYEZET-

ÉS

TERMÉSZETVÉDELMI GYERMEKTÁBOR

 

 

A TÁBOR RÖVID TÖRTÉNETE:

Az első tábort 2004-ben szerveztük meg a Kis-Balaton melletti Zalaváron, ekkor 59 gyermek jelentkezett. A következő néhány évben a jelentkező gyermekek nagy száma miatt kétszer (2) egyhetes turnusban rendeztük meg a tábort.

A táborban eddig több mint 600 gyermek vett részt, volt, aki csak egy vagy két alkalommal jött, a legtöbben háromszor, négyszer, ugyanakkor voltak és vannak, akik 6 alkalommal is jelentkeztek.

A tábor vezetője mindig egy katolikus tábori lelkész. A gyermekek csoportjainak vezetői szintén lelkészek illetve az MH hivatásos és szerződéses katonái valamint az MH Ludovika Zászlóalj honvédtisztjelöltjei.

 

A TÁBOR JELLEGE:

A tábor környezet- és természetvédelmi jellegű, melyhez honismereti, néprajzi és kulturális programok kapcsolódnak.

A tábor nem „hittantábor”, ezért vallásfelekezetileg semleges.

A tábor a Katolikus Tábori Püspökség szervezésében létrehozott ideiglenes szervezet.

 

A TÁBOR TAGJAI:

Azok a lányok és fiúk, akik 11-16 évesek s akiknek egyik vagy mindkét  szülője a  Magyar Honvédségben és a Honvédelmi Minisztériumban teljesít szolgálatot, mint  katona, kormánytisztviselő vagy közalkalmazott.

A táborba a gyermekek az évenként kiadott  jelentkezési adatlap beküldési sorrendjében kerülhetnek be.

A tábor a szolgálati személyei:  Táborvezető, Műveleti Felelős, Élelmezési Felelős, Technikai Felelős, Egészségügyi Felelős, Csoportvezetők és helyetteseik, Műveleti és Logisztikai Segítők.

A szolgálati személyek a táborba önként jelentkeznek a HM, MH állományából.

 

A TÁBOR FELADATA ÉS CÉLJA:

A tábor a katonaszülők gyermekeinek aktív pihenését kívánja elősegíteni, feladatának tekinti, hogy szakemberek segítségével megismertesse a gyermekekkel:

- a Kis-Balaton és a Balaton tájegység történelmét, növény- és állatvilágát, néprajzi sajátosságait és kultúrtörténeti nevezetességeit,

- a víz jelentőségét az ember életében,

- a természet- és környezetvédelem fontosságát és szükségszerűségét,

- a Balaton és az ember évezredes kapcsolatát,

- Fekete István természet iránti tiszteletét és szeretetét,

- a környezetet érő katasztrófák megelőzésének és kezelésének általános tudnivalóit.

A tábor céljának tekinti, hogy az ország különböző részein élő katonaszülők gyermekei:

- a közösségben való tevékenységük során fejlesszék szellemi, lelki és fizikai képességeiket,

- baráti kapcsolatokat alakítsanak ki.

 

A TÁBOR PÉNZÜGYI ÉS TÁRGYI FELTÉTELEI:

A tábor pénzügyi feltételeit

a Katolikus Tábori Püspökség által felajánlott pénzkeret,

a jelentkezési díjak,

a tábori lelkészek felajánlásai,

egyéni adományok

és egyes intézmények, szervezetek, és kereskedelmi egységek kedvezményei biztosítják.

A tábor tárgyi feltételeit a Magyar Honvédség biztosítja.

 

A TÁBOR IRÁNYÍTÁSA, FELÉPÍTÉSE, MŰKÖDÉSI SZABÁLYZÓI: 

A tábor szervezeti irányítása katonai alapokon nyugszik.

A szervezetet a Katonai Ordinárius által évenként jóváhagyott „Feladatterv” alapján irányíják és működtetik

A szervezet elöljárója a mindenkori Katonai Ordinárius, a tábor katonai vezetője a püspökség mindenkori Általános Helynöke, aki a tábor irányításával a Táborvezetőt bízza meg.

 

A TÁBOR ALAPVETŐ SZABÁLYZÓI:

A táborban szoros napirend van, arra törekedve, hogy a gyermekek minél több programon vehessenek részt.

A gyermekek a táborban csoportokba szerveződnek, amelyek a tábor ideje alatt különböző feladatokat kapnak és versenyeznek egymással a különböző szervezett szellemi, ügyességi, kulturális vetélkedőkön.

A csoportokat szolgálati személyek vezetik, akik felelősek a gyermekek biztonságáért, személyi épségéért. A tábor területét a gyermekek csoportosan hagyhatják el, kizárólag csoportvezetőjükkel vagy az ő engedélyével.

Táborunk nem fegyelmező tábor; vagyis nem azzal szeretnénk elölteni ezt a néhány napot, hogy aki nem akar beilleszkedni, vagy szándékosan és állandó jelleggel zavarja a közösség életét és a programokat, azt minduntalan figyelmeztessük és fegyelmezzük. Ilyen esetben telefonon értesítjük a szülőket a történtekről, és a továbbiakat megbeszéljük. Ugyanakkor bízunk abban, és azt reméljük, hogy ilyenek nem fordulnak elő, és a gyermekek maradandó élményekkel és értékes tapasztalatokkal gazdagodnak táborunkban.

 

AMI A TÁBORBAN VAN:

Háromszori étkezés (reggeli, ebéd, vacsora) , illetve a programok függvényében pótellátás.

A táborban az étkezésre kiemelt gondot fordítunk, ugyanakkor arra is határozottan törekszünk, hogy ételt ne dobjunk ki, ne pazaroljunk.

Közösségi sportolási és szórakozási lehetőség: labdarúgás, kosárlabda, kézilabda, asztalitenisz, tollaslabda, asztalifoci, társasjátékok, stb.

 

AMIT TISZTELETTEL KÉRÜNK A SZÜLŐKTŐL:

A táborba a gyermek ne hozzon mobiltelefont!

Amennyiben mégis hoznak, az eddigi évek gyakorlatának megfelelően a tábor kezdetekor ezeket összegyűjtjük, és zárt helyen tároljuk a tábor végéig. Mindez kizárólag azért történik, hogy a készülékeket megóvjuk. A gyermekeket mindennap a táborba érkezést követően, 20.00 órától lehet elérni a tábor elején megadott telefonszámon. 

Kérjük, hogy a táborozó gyermeknél ne legyen értékes ékszer, óra, magnetofon, cd-lejátszó, számítógép vagy más olyan technikai eszköz melyet a táborban nem tud használni.

Ne hozzon magával gyufát, öngyújtót sem más olyan eszközt, amellyel veszélyezteti a tábor tűzvédelmét.

A gyermekeket a táborba való megérkezés napján meleg ebéddel várjuk. ezért kérjük, hogy az utazás napján kizárólag olyan mennyiségű élelmiszert csomagoljanak, amelyet aznap reggel illetve délelőtt el tudnak fogyasztani.

Kérjük, hogy ne csomagoljanak be tartós élelmiszert sem (konzerv, csokoládé, keksz, nápolyi, chips, stb.).

 

***

******

*********

 

A TÁBOR EDDIGI PROGRAMJAI:

 (a teljesség igénye nélkül)

 

TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI PROGRAMOK:

Bányászati Múzeum, Ajka 2016, 

Belső-tó, tanösvény, Tihany 2007, 

Bivalyrezervátum, Kápolnapuszta (Balatonmagyaród) 2007, 2008, 2009, 

Bodorka Balatoni Vízivilág Látogatóközpont, Balatonfüred 2017, 

Fehérgólya Múzeum, Kölked 2009, 

Harmatfű Természetvédelmi Oktatóközpont, Őriszentpéter 2007, 

Hulladékgyűjtés a Balaton és a Kis-Balaton környékén, minden évben, 

Kányavári-sziget, Balatonmagyaród 2005, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2013, 

Kis-Balaton zárt részei, 2004-2006, 2009-2010, 2012, 

Kis-Balatonház, 2004-2010, 2014-2018, 

Kőtenger, Szentbékálla 2006, 

Limnológiai Intézet, Tihany 2007, 

Lóczy-barlang, Balatonfüred 2017, 

Magyar Olaj- és Gázipari Múzeum, Zalaegerszeg 2006, 2011, 

Őrségi Vadászati Killítás, Magyarszombatfa 2007, 

Szennyvíztisztítás, Keszthely 2005, 

Természetvédelmi Major, Salföld 2006, 

Tűzoltó-bemutató, Fővárosi Tűzoltó Parancsnokság 2011, 2013, 

Tűzoltó-bemutató, Zalaegerszegi Tűzoltó Parancsnokság 2007, 2009, 2013, 

ÁNTSZ előadás, a parlagfűről 2010.

 

HONISMERETI, NÉPRAJZI PROGRAMOK:

Afrika Múzeum, Balatonederics 2008, 2011, 

Apátsági templom, Tihany 2007, 

Árpád-kori templom, Őriszentpéter 2007, 

Balaton Múzeum, Keszthely 2005-2010, 

Béke Sztupa, Zalaszántó 2018,  

Csillagvár, Balatonszentgyörgy 2005, 

Faluház, Vörs 2004, 2005, 

Falumúzeum, Szenna 2007, 

Fazekas-bemutató, Szentgyörgyvölgy 2012, 

Ferences templom, Sümeg 2013, 

Georgikon Majormúzeum, Keszthely 2007, 2010, 

Göcseji Falumúzeum, Zalaegerszeg 2006, 2011, 

Kinizsi vár, Nagyvázsony 2016, 

Kotsy Vízimalom,  Zalaszántó 2008-2010, 

Középkori templom, Velemér 2007, 

Lengyel-kápolna, Szent György-hegy 2018, 

MH Légi Vezetési és Irányítási Központ, Veszprém 2018, 

MH Pápa Bázis Repülőtér, Pápa 2010, 

Nádasdy-vár, Sárvár 2010, 

Nemzeti Emlékhely, Mohács 2009, 

Nemzeti Emlékhely, Somogyvár 2005-2010, 2014, 2017,  

Őrségi Népi Műemlékegyüttes, Szalafő-Pityerszer 2007, 

Őrségi Vadászati Kiállítás, Magyarszombatfa 2007, 

Posta Múzeum, Balatonszemes 2006, 

Prépostsági templom, Tűrje 2006, 

Repülő Múzeum, Taszár 2011, Rezi Vár-2017,

Római-kori romok, Fenékpuszta 2006-2010, 2012, 2014, 

Róth Pincészet, Bóly 2009, 

Sümegi Vár 2013, 

Szigligeti Vár 2008, 2012-2013,   

Tanyamúzeum,  Kékút 2006, 

Történelmi Panoptikum, Keszthely 2010,  

Tűzoltómúzeum, Vörs 2009-2010, 

Vadászati Kiállítás, Keszthely 2009-2010, 2014, 

Zalavári Történelmi Emlékpark, minden évben, 

Zrínyi Vár, Szigetvár 2009.

 

KULTURÁLIS PROGRAMOK:

Battyhány-Montenuovo Mauzóleum, Bóly 2009, 

Egry József Múzeum, Badacsony 2008, 

József Attila Múzeum, Balatonszárszó 2006-2010, 2014, 2016, 

Kunffy Lajos Múzem, Somogytúr 2007-2010, 2014, 2016-2017, 

Rippl-Rónai Múzeum, Kaposvár 2009, 2011, 

Rőthy Mihály Egyháztöténeti Gyűjtemény, Kislőd 2016, 

Somogy Megyei Múzeum, Kaposvár 2009, 

Zichy Múzeum, Zala 2009-2010.

 

TERMESZET- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI BEMUTATÓK:

Fazekasház, Magyarszombatfa 2007, 

Gidránménes, Szántód-Kőröshegy 2005, 

Gyermek és Ifjúsági Centrum-kalandpark, Zánka 2011, 

Íjászat, Négy Kos Egyesület, Lenti 2010, 

Kabala Ménes, Rádiháza 2006; 2011, 

Kalandozás a Keszthelyi-hegységben, Rezi és környéke 2017-2018, 

Katica Tanya Élményközpont, Patca 2010-2015, 

Lovasíjászat, Kassai Völgy, Kaposmérő 2014, 

M7 autópálya-völgyhíd, Szántód-Kőröshegy 2008-2010, 

Madárgyűrűzés, Fenékpuszta 2006-2010, 2012, 2014, 

Sólymászat bemutatása, Lóki György fősolymász 2012, 

Vadászati bemutató, Lovászi vadásztársaság 2006-2007, 2011, 

Vasútmodell kiállítás, Keszthely 2010-2011, 

Vízügyi Üzemmérnökség, Keszthely 2004-2010, 

Zala Különleges Mentők Egyesület bemutatója, 2018.

 

AKTÍV KIRÁNDULÁSOK:

Csodabogyós Barlang, Balatonederics 2007, 2010, 2013, 

Irottkő, Kőszeg 2013, 

Kenuzás a Külső-Bédán, Kölked, Duna-Dráva Nemzeti Park 2009, 

Panoráma (Szőlőhegy), Zalaszabar 2009; 2010, 

Sétarepülés, Szombathely 2013, 

Sobri Jóska Élménypark, Kislőd 2016, 2018, 

Strandolás, Balatonberény minden évben, 

Tavas-barlang, Tapolca, 2013, Turisztikai Központ, Alsómocsolád 2015,  

Zobori Kalandpark, Zalaszabar 2017.

 

TÁBORI PROGRAMOK:

Egész napos túlélőtúra,

Elsősegélynyújtás gyakorlása,

Éjszakai túra,

Hajnali túra,

KatonaSuli-program (térkép és tereptan foglalkozás, katonai alapismeretek, tűzszerész bemutató, légpuska lövészet),

Kézműves foglalkozások (üvegfestés, virágkötészet, nemezelés, kovácsolás, túlélő-karkötőkészítés, kosárfonás, fajáték-készítés, fazekas foglalkozás),

Népdalverseny,

Sportversenyek,

Szavalóverseny,

Számháború,

Szellemi vetélkedők,

Ügyességi csoport versenyek.

 

ELŐADÁSOK:

Berecz András Kossuth-díjas mesemondóművész,

Prof. dr. Kellermayer Miklós őssejtkutató, Akadémiai és Szent-Györgyi Albert-díjas egyetemi tanár,

MH Légierő Zenekar Veszprém.

 

Típus: 
Szervezeti adatok
Tartalom dátuma: 
kedd, 2020, július 21